Pomagamy

Firma MSP Invest, oprócz działalności typowo biznesowej, angażuje się także w różnego rodzaju przedsięwzięcia o charakterze społecznym.

Uważamy, że sukcesem należy się dzielić. Tym bardziej, że dookoła nas jest przecież tak wiele osób czy organizacji, którym można, a nawet trzeba pomagać. Dlatego też, od dłuższego już czasu, wspieramy działalność Klubu Sportowego Niedźwiedzie Toruń, którego podwaliny ukształtowały się w ramach Stowarzyszenia Dzieciom i Młodzieży Wędka im. Każdego Człowieka. W ramach Klubu funkcjonuje, między innymi, grupa najmłodszych dzieci – Niedźwiadków, których to właśnie objęliśmy swoją opieką. Niedźwiadki pochodzą z najróżniejszych środowisk społecznych – domów dziecka, ognisk środowiskowych, dysfunkcyjnych, z obiektów socjalnych, tzw. trudnych rodzin, ale także ze środowisk pozbawionych pierwiastka dysfunkcyjności. Idea tej grupy oparta jest o integrację dzieci z różnych środowisk społecznych, co docelowo ma zapewnić dzieciom o trudnym położeniu społecznym, dobry start w dorosłe życie. Uważamy, że nie ma lepszego sposobu na integrację najmłodszych, prawidłowego kształtowania charakterów i rywalizacji w duchu fair – play niż sport.

delecta-logo

Firma MSP Invest od 2014 roku jest Przyjacielem Klubu Łuczniczka Bydgoszcz (prędzej Transfer Bydgoszcz) – zespołu grającego w PlusLidze, czyli w polskiej siatkarskiej ekstraklasie mężczyzn. Wsparcie finansowe drużyny, rywalizującej w jednej z najlepszych siatkarskich lig świata, jest nie tylko elementem działań marketingowych, ale przede wszystkim, źródłem satysfakcji i radości z kibicowania.