O nas

Specjaliści od inwestycji i przedsiębiorstw

Firma MSP Invest powstała w 2008 roku i od samego początku skupia swą działalność na rynku biznesowych usług doradczych, dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom. Obszar zainteresowań to pomoc w ustaleniu i pozyskaniu optymalnego montażu finansowego dla inwestycji planowanych przez naszych Klientów, z wykorzystaniem dotacji unijnych. Z kolei dla tych projektów, dla których dotacje nie są osiągalne, proponujemy preferencyjne pożyczki unijne. 

Chcąc wyróżnić się na rynku i osiągnąć przewagę konkurencyjną nad rywalami, podjęliśmy decyzję o wąskiej specjalizacji ofertowej. Domeną naszego działania jest doradztwo w zakresie pozyskiwania środków unijnych, jako współfinansowania procesów inwestycyjnych przedsiębiorstw (inwestycje w park maszynowy, projekty badawczo-rozwojowe, poprawa płynności finansowej). Celowa rezygnacja z obsługi takich segmentów rynku jak dotacje na szkolenia czy fundusze dla jednostek samorządu terytorialnego, pozwoliła na uzyskanie wyjątkowej jakości usług, która w bezpośredni sposób przekłada się na skuteczność naszych działań.

Dlatego też MSP Invest jest specjalistyczną firmą zajmującą się tylko i wyłącznie doradztwem w zakresie finansowania projektów rozwojowych przedsiębiorstw. Zespół doradców stanowią osoby, które w swej dotychczasowej karierze pozyskały dotacje dla przeszło 300 różnych projektów inwestycyjnych. Łączna wartość inwestycji, dla których pozyskano finansowanie dotacyjne to ponad 0,5 mld zł.

Kontakt

MSP Invest Sp. z o.o.

ul. Kujawska 3c/23

86-050 Solec Kujawski

 

607 826 526

 

 730 999 395

 

biuro@mspinvest.pl